0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Пофарбовані двері SIENA

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Колекція SIENA виконана в класичному стилі, вона поєднує у собі вишуканість, елегантність, велич, простоту форм, шарм, розкіш. Класичний стиль – це стиль, який з’явився багато років тому та живе й досі. Раніше даний стиль використовували для оформлення палаців й замків, він користувався популярністю в аристократів. Сьогодні класичний стиль використовується у інтер’єрі квартир, заміських будинків та громадських приміщень. Характерні риси, які притаманні класицизму сьогодні:

  • стриманість й симетричність
  • чіткість й простота форм
  • використання геометричних фігур в дизайні
  • використання натуральних матеріалів: дерева, скла й металу
  • використання фрезованих малюнків та елементів декору
  • використання в оформленні арок й колон
  • блиск та багатство
  • використання природних кольорів в декорі

Класичний стиль віддає перевагу великим приміщенням з великими вікнами, в таких приміщенням можна розкрити всю його велич та красу. Для невеликих приміщень його використовують також, але є певні обмеження в використанні елементів декору та кольоровій гамі. При оформленні будь-якого приміщення слід пам’ятати, що стиль дуже насичений різними елементами й візуально може перевантажувати приміщення. Класицизм віддає перевагу м’яким, однотонним й натуральним кольорам.

Міжкімнатні двері виконані в класичному стилі повинні бути натуральними, якісними, вишуканими, функціональними, довговічними, розкішними. Вони повинні мати прості й чіткі, стримані й симетричні форми, повинні мати фрезовані елементи декору. Міжкімнатні двері в класичному стилі можуть бути не лише глухими, але й прикрашеними склом, металом й дзеркалом. Насиченість дверей різними елементами декору надає їм багатства, певної цінності, зачаровує погляд. Обираючи двері в класичному стилі слід враховувати: стиль інтер’єру оселі, кольорову гаму стін, підлоги й меблів, розмір й освітлення приміщення, натуральність й якість матеріалів, функціональне призначення.

Люди, які віддають перевагу класичному стилю зазвичай цілеспрямовані, стримані, мають певний достаток й статус, обожнюють витвори мистецтва, мають послідовність й чіткість виконання у всьому.

Якщо ви бажаєте королівської розкоші й вишуканості, шарму й елегантності, тоді такий стиль саме для вас! Він підкреслить не тільки ваші смаки й вподобання, але й буде віддзеркаленням вашого характеру!

Читати повністю