0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям DIAMOND

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Колекція «Diamond» виконана в неокласичному стилі. Неокласицизм – це поєднання класичного стилю з елементами сучасності. Вас зачаровують інтер’єри розкішних палаців минулих століть, у яких жили аристократи, і сьогодні зачаровують своїм багатим убранством настільки, що вам хочеться жити в подібному оточенні. Але традиційні напрямки втрачають актуальність: з причини того, що будинки стали менше, а ритм життя — набагато швидше. Стиль неокласика в інтер’єрі — сучасна альтернатива звичної класики, яка краще підлаштовується під потреби часу, дозволяючи створити красивий, витончений дизайн.

Неокласицизм – це стиль, який має простоту та легкість форм, продумане планування і витонченість дизайну, віддає перевагу тільки виробам з натуральних матеріалів, стиль створює відчуття розкоші та заможності.

Характерні особливості неокласичного стилю:

• Витончені форми, легкість і прямолінійність
• Симетричність композицій і суворість пропорцій
• Логіка і функціональність планування
• Мінімальне декорування інтер'єру

Кольорова гама стилю – це пастельні, теплі і ніжні тони. Поширені орнаменти неокласицизму: прямокутники, квадрати, круги, овали, листя, розетки, раковини, квіти, виті шнури.

Обираючи міжкімнатні двері для підкреслення дизайну квартири чи заміського будинку в стилі неокласицизму, ми повинні обов’язково звертати увагу на їх форму, натуральність, кольорову гаму, якість та довговічність. Дизайн дверей повинен буди простим, легким, може мати абстрактність, витончені й елегантні форми, гарну фрезу на полотні. Такі двері повинні створювати відчуття розкоші, затишку та багатства.

Двері з глухим полотном с стилі неокласицизму чудово підійдуть для великої квартири чи будинку, з великими вікнами та стелею, вона наддадуть затишку й шарму, елегантності. Для невеликих квартир, чудовою альтернативою буде додавання у глухе полотно дверей скло геометричних форм, таке компонування наддасть легкості й більше світла, не буде перенавантажувати приміщення, візуально буде збільшувати простір.

У дев’ятнадцятому-двадцятому століттях неокласицизм в інтер’єрі формувався як протиставлення модерну та арт-деко. Він демонстрував поміркованість і гармонію в противагу пафосу й навмисної декоративності новомодних стилів. Метою було звільнити інтер’єр від чисто декоративних елементів, які не виконують ніяких важливих функцій, а заодно – і від громіздких класичних конструкцій. Нова класика як і раніше залишається вишуканою, але при цьому набуває природності, помірності й функціональності.

Стиль неокласицизм в інтер’єрі – це знахідка для прихильників класики, які відкриті до сучасних модних тенденцій, людей готових прийняти виготовлення класичних речей із сучасних матеріалів. Класичною складової цього стилю є ставлення до організації простору, а також дотримання установлених уявлень про призначення речей. Цей напрямок в дизайні інтер'єрів відомий своєю здатністю поєднувати розкіш і невимушеність. Неокласицизм оцінять творчі натури з гарним естетичним смаком.

Отже, обираючи неокласицизм ви зможете створити не тільки затишок в оселі, але і гармонію, функціональність, розкіш, вишуканість й елегантність. Ви зможете підкреслити свій статус, мистецьку натуру та гарний смак!

Читати повністю