0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям ROYAL

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Колекція «Royal» виконана у класичному стилі. Класицизм – це стиль в дизайні , який відображає чіткі й прості форми, стриманість й вишуканість, елегантність й гідність. Класицизму притаманні такі властивості:

• натуральність матеріалів (дерево, скло, метал, плитка з мармуру)
• використання в якості декору арок, колон, ліпнини, фрезування дерев’яних поверхонь
• використання геометричних фігур
• стелі прості, як правило прикрашені ліпниною
• чіткі й стримані форми
• симетричність
• розкіш

Для інтер’єру в класичному стилі використовують однотонні спокійні тони: бежеві, молочні, оливкові, коричневі. Класицизм не любить яскравих фарб, все повинно бути ніжним та елегантним.

Дизайн в стилі класицизму багато років залишається привабливим, актуальним й популярним. Інтер’єр будинку чи квартири в класичному стилі втілює чарівну грацію, гармонію, функціональність, затишок, вишуканість, підкреслює матеріальне благополуччя власника. Цей стиль втілює все найкраще, що залишилося з минулих століть. Такий класичний дизайн підходить серйозним, урівноваженим, спокійним людям, людям з достатком.

Обираючи двері для квартири чи заміського будинку у класичному інтер’єрі важливо підібрати саме такі двері, які підкреслять весь дизайн приміщення й створять завершений образ. Міжкімнатні двері повинні бути з дерева, функціональними, якісними й довговічними. Міжкімнатні двері в стилі класицизму повинні мати прості, чіткі, стримані форми, вони повинні бути вишуканими й елегантними, візерунки можуть бути у вигляді геометричних фігур промальованих фрезою на дерев’яному полотні. Також натуральне полотно дверей може буди доповнене вставками зі скла або металу, таке поєднання наддасть певного шарму й грації. Кольорова гама полотна повинна бути в спокійних тонах.

Використання класичного стилю в дизайні при оформленні квартири чи будинку є показником солідності й багатства власника. Вази, дорогі тканини, цінні картини, люстри с кришталю, порцеляновий посуд, натуральні й габаритні меблі все це притаманне класицизму. Класицизм – це розкіш у всьому. Тому при оформленні інтер’єру треба віддавати перевагу лише натуральним і дорогим матеріалам. Класицизм краще підійде для великих квартир чи будинків, з високими стелями, великими вікнами, так ми зможемо повністю розкрити всю його розкіш, витонченість й граційність. Ваша оселя буде мати вигляд палацу в якому захочеться кружляти у танці. Для маленької квартири його буде складно реалізувати й показати всю його велич та шарм, треба буде відмовлятися від певних деталей.

Це вишуканий й витончений стиль, що підкреслює можливості своїх власників й відмінний смак, як у житті, так і в інтер’єрі.

Читати повністю