0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям MODERN

Показано з 1 по 12 із 29 (3 сторінок)

Modern – це стиль інтер’єру заснований на всьому сучасному. Це стосується не тільки технологічного боку, але і найсучасніших матеріалів і рішень в інтер’єрі. У Modern переважає використання предметів і меблів з пластику, дерева, скла будь-якого типу, металу. Modern в дизайні - це запорука комфорту, легкості й простоти. Це саме той стиль інтер’єру, де ви можете проявити саму непередбачувану вашу фантазію. На перший погляд він простий, і в той же час не схожий на будь-який інший напрямок. Якщо ви мрієте об'єднати класику з сучасними деталями, однозначно варто вибрати цей стиль. На першому місці в даному стилі стоїть функціональність, а друге місце займає стилістика оформлення.

Modern - дизайн, який навіяний самою природою та поєднує в собі витонченість, комфорт, елегантність, шарм та затишок. Приміщення в цьому стилі, неодмінно має бути просторим, вільним та наповненим світлом. В даному стилі переважають натуральні матеріали: метал, дерево з чіткою структурою, скло, пластик. Орнамент може бути простим, цікавим та не обтяжувати конструкцію. Modern не любить чітких та строгих форм, він як примхлива природа, любить гнучкість, плавність й нестандартність у всьому. Форми повинні бути такими простими та цікавими, ніби ви пишете картину.

Кольорова гама може бути різноманітною, головне щоб відтінки були однотонними, спокійними, м’якими. За допомогою кольору можна акцентувати увагу на чомусь, головне щоб цього акценту не було забагато, все повинно бути витонченим та легким, мати свою індивідуальність.

Двері в стилі Modern не повинні порушувати гармонію усього приміщення, вони мають доповнювати дизайн. Двері повинні бути з натуральних матеріалів, зручні в користуванні, структура дерева має бути чітко виражена, полотно може бути декороване металом, пластиком, дзеркалом або склом. Міжкімнатні двері не повинні перевантажувати приміщення, вони мають надавати легкості та простоти, повинні привертати й зачаровувати погляд. Двері виконані в стилі Modern – це як перепустка в ваш дизайн інтер’єру в даному стилі, обгортка ваших дизайнерських фантазій.

Modern повинен надавати такої легкості приміщенню, що здається ніби все парить у повітрі, має багато світла та повітря. Даний стиль чудово підійде, як для невеликого приміщення, так і для великих апартаментів. Двері для невеликих приміщень краще брати з склом, пластиком або дзеркалом, м’яких кольорів, які візуально будуть збільшувати простір й наддадуть йому легкості. Для великих апартаментів з дверима можемо експериментувати, підбирати двері як глухі з гарним орнаментом, так і такі які доповнені склом, пластиком та металом. Підбираючи двері головне звертати увагу на колір ваших меблів, стін та підлоги, все повинно гармонічно поєднуватися та надавати певного шарму.

Modern чудово підійде для людей які відчувають стиль, слідкують за модними тенденціями, люблять простоту, функціональність та легкість у всьому, цінують натуральність та якість! Дизайн інтер'єру в стилі модерн створить у вашій квартирі світлий та затишний простір, з мінімум декору та максимум комфорту!

Читати повністю