0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Пофарбовані двері LOFTПоказано з 1 по 21 із 21 (1 сторінок)

Колекція LOFT виконана в стилі модерн, вона побудована на всьому сучасному, функціональному й якісному. Модерн – це стиль, який використовує нестандартні рішення в оформленні інтер’єру оселі, він має легкі, прості й вишукані форми. У Модерні переважає використання предметів і меблів з пластику, дерева, скла будь-якого типу, металу. Модерн створює просторі, світлі, легкі, комфортні, функціональні й затишні приміщення. Модерн не любить стриманих, чітких та симетричних форм, все повинно бути нестандартним, ніжним, м’яким й плавним, ніби створене природою. Кольорова гама може бути різноманітною, головне щоб відтінки були однотонними. Оселя повинна мати мінімальну кількість меблів та предметів, які повсякденно використовуються в побуті, все повинно бути продумане до деталей та не перенавантажувати оселю.

Міжкімнатні пофарбовані двері в стилі модерн повинні бути стильними, функціональними, натуральними й якісними. Двері повинні мати прості, легкі, вишукані й плавні форми. Дизайн дверей повинен підкреслювати їх природність та гармонічно поєднувати у собі метал, пластик, скло й дзеркало, фрезовані малюнки повинні бути ніжними й ненав’язливими. Двері повинні не тільки гарно зонувати приміщення, але й створювати тепло, затишок й комфорт.

Модерн чудово підійде для великих й маленьких осель, адже він легкий й невимушений, містить багато простору та світла, візуально спрямований на розширення приміщення. Двері для невеликих приміщень краще брати зі вставками скла чи дзеркала, вони наддадуть більше світла й легкості, гарно зонуватимуть оселю. Глухі двері краще брати для великих осель, вони можуть мати нестандартний дизайн, який буде привертати увагу й додавати відчуття стилю.

Модерн чудово імпоную стильним, креативним й сміливим людям, які цінують натуральність, простоту й функціональність, готові експериментувати у всьому. Оселя в стилі модерн буде завжди наповнена світлом й простором, буде затишною, функціональною й комфортною.

Розгорнути