0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям GAMMA

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Оформлення інтер’єру в стилі мінімалізму (або його ще називають аскетичним стилем) нині залишається надміру популярним. Мінімалізм з'явився в другій половині минулого століття і був застосований при оформленні зовнішнього вигляду квартир, котеджів, бізнес-центрів та готелів. У «чистому» вигляді зустрічається дуже рідко, тому що вважається занадто простим. Проте стриманість, лаконічність та наявність безмежного простору – найхарактерніші риси цього інтер'єрного стилю.

Тому якщо ви хочете спокою, віддаєте перевагу простору, сповненому повітрям та світлом, прагнете до гармонійного поєднання форми й кольору, то, швидше за все, є поціновувачем інтер’єрів саме у мінімалістичному (аскетичному) стилі. Та все ж варто пам’ятати, що таке дизайнерське рішення потребує точності в усьому, особливої ретельності та відповідальності в з'єднанні швів, поверхонь та меблів.

Двері з ПВХ покриттям GAMMA від вітчизняної компанії RODOS – це унікальна серія, виконана в мінімалістичному стилі та представлена однією моделлю міжкімнатних дверей.

Отже, який він – мінімалізм у дизайні дверей?

Існує декілька особливостей, зокрема:

- простота форми;

- колірна гама обмежується двома-трьома контрастуючими між собою відтінками;

- невелика кількість оздоблення;

- використання лише натуральних та екологічно чистих матеріалів;

- двері доповнюють аскетизм в інтер’єрі, встановлюються і поєднуються таким чином, що наче «розчиняються» у просторі;

- створюють комфорт у приміщенні та відрізняються своєю практичністю (колір вдало приховує пил та відбитки пальців).

Тож якщо в мінімалізмі правильно витримані всі пропорції, то він не буде здаватися простим чи занадто «сухим», нудним чи дуже суворим. Дизайн будинку і, зокрема, дверей у цьому стилі стане суцільним відображенням вдачі власника, зробить простір вільним, комфортним, вишуканим та елегантним.

Читати повністю