0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям PRISMA

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Колекція «Prisma» - це нова колекція в стилі Модерн, яка поєднує у собі цікаві рішення. Модерн – це стиль інтер’єру заснований на всьому сучасному, йому притаманна легкість і простота форм, вишуканість і елегантність, функціональність, комфорт й поєднання цікавих ідей. Модерн надає перевагу використання предметів й меблів з пластику, дерева, скла, дзеркала й металу. Саме в цьому стилі ви можете проявити ваші непередбачувані фантазії та ідеї.

Модерн – це дизайн навіяний самою природою, він не любить чітких й симетричних ліній, все повинно бути плавним, гнучким, нестандартним та легким. Приміщення в цьому стилі, неодмінно має бути просторим, вільним та наповненим світлом. Головним критерієм в стилі є використання натуральних матеріалів: метал, дерево з чіткою структурою, скло, пластик. Орнамент повинний бути цікавим, простим й не обтяжувати конструкцію.

Кольорова гама може бути різноманітною, але відтінки повинні бути спокійними й однотонними. За допомогою кольору можна акцентувати увагу на чомусь, головне щоб цього акценту не було забагато, все повинно бути витонченим та легким, мати свою індивідуальність.

Двері в стилі Модерн повинні бути простими, функціональними, елегантними, надавати легкості й завершеності вашому приміщенню. Двері повинні бути з натуральних якісних матеріалів, зручні у використанні, мати гарну текстуру дерева, можуть у собі поєднувати скло, пластик, дзеркало і метал. Міжкімнатні двері не повинні перевантажувати приміщення, вони повинні його доповнювати й надавати легкості, повинні зачаровувати погляд. Дерев’яне полотно може бути прикрашене гнучкими й плавними лініями з фрези.

Модерн повинен надавати вашому приміщенню багато світла та простору. Він чудово підійде для маленьких і великих приміщень. Двері для маленьких приміщень краще брати з поєднанням дерев’яного полотна і скла, полотна і дзеркала, це наддасть приміщенню додаткового освітлення й візуально збільшить його. Міжкімнатні двері для великих приміщення можна брати як повністю глухі, так і в поєднанні зі склом, металом, пластиком, різних нестандартних ідей. Підбираючи двері для квартири чи будинку обов’язково звертайте увагу на колір вашої підлоги, стін, меблів, все повинно гармонійно поєднуватися та доповнювати один одного.

Модерн чудово підійде людям які слідкують за модними тенденціями, прагнуть простоти та легкості, люблять натуральні й якісні матеріали, обожнюють експериментувати. Дизайн інтер'єру в стилі модерн створить у вашій квартирі світлий та затишний простір, з мінімум декору та максимум комфорту!

Читати повністю