0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям STYLE

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Колекція «Style» виконана в мінімалістичному стилі. Мінімалізм – це сучасний стиль в дизайні , який відображає строгість, стриманість й послідовність форм, має чіткі лінії, відзначається простотою й легкістю, любить функціональність у всьому й натуральність, йому притаманне використання багато світла та менше меблів у приміщенні. Хочете чогось надзвичайного, цікавого і простого, тоді мінімалізм саме для вас!

Характерними рисами цього стилю в дизайні приміщень будуть:

• простота форм і меблів, свобода в просторі
• багато світла
• кольорова гама м’яка й спокійна, однотонна
• наявність у дизайні геометричних фігур (кола, прямокутники, квадрати)
• невелика кількість декору
• функціональність кожного елементу
• натуральні матеріалів (деревина, камінь, скло, метал)

Приміщення в стилі мінімалізму дуже комфортні й мають практичність у всьому. Дизайн приміщень відзначається креативністю, гармонічністю, елегантністю, а загальна атмосфера сприяє розслабленню і отриманню задоволення.

Гарним завершенням інтер’єру квартири, офісу чи заміського будинку в стилі мінімалізму стануть міжкімнатні двері, які будуть підкреслювати характерні риси цього стилю. Міжкімнатні двері повинні бути виконані з натуральних матеріалів, мати стриманість, строгість й простоту форм, надавати відчуття легкості. Двері можуть бути як простими, так і мати відображення на полотні геометричних фігур, фреза повинна бути простою й чіткою з прямими лініями, можливе злегка декорування склом та металом. Вони повинні виконувати функцію дверей – створювати затишок, функціональність у користуванні та можливість усамітнитись. Кольорова гама повинна бути в однотонних спокійних тонах.

Приміщення в стилі мінімалізму повинно мати багато великих вікон, які створюють легкість та додаткове освітлення. Стіни повинні бути у спокійних й м’яких відтінках. Наявність меблів повинна бути мінімальною, лише тільки функціональне й необхідне. Заходячи в приміщення у вас повинно бути відчуття, ніби все легке й парить у повітрі. Підлога може бути з ламінату, паркету, плитки, відтінки повинні бути нейтральними, не повинна мати малюнків.

Головний плюс такого дизайну – його універсальність. Такий стиль чудово довершить маленьку або велику квартиру, заміський будинок, наддасть неземні відчуття. Сьогодні ми прагнемо використовувати прості й функціональні речі і стиль мінімалізм ідеальне тому підтвердження. Це складова спокійному і гармонійному простору, де ви зможете відчувати комфорт і легкість, багато повітря та креативність у всьому.

Читати повністю