0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Пофарбовані двері GRAND

Пофарбовані міжкімнатні двері Grand Paint 7 глухі (Paint7-H)
Є в наявності

7710 грн


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Колекція GRAND виконана в стилі гранж, вона поєднує у собі простоту й стиль, легкість й вишуканість, елегантність й ніжність. Стиль гранж цікавий тим, що він об’єднує елементи сучасності з старовизною. Даний стиль має ненав’язливий дизайн, з мінімальною кількістю елементів. Стилю гранж характеризується такими властивостями:

  • простота й легкість
  • гармонійне поєднання сучасності й старовизни
  • натуральність матеріалів (дерево, скло, метал)
  • функціональність виробів
  • мінімальна кількість дизайну
  • м’які, універсальні та спокійні відтінки

Інтер’єр оселі у стилі гранж не має якихось вимог до площі приміщення, освітлення, дизайнерського оформлення. Він чудово підходить, як для великих осель, так і для маленьких. Головне, щоб все виглядало досить просто й зі смаком.

Міжкімнатні пофарбовані двері в стилі гранж поєднують у собі якісну деревину пофарбовану стійкою фарбою, яка витривала до сонячних променів та побутового використання. Двері в стилі гранж обов’язково повинні бути якісними, натуральними, стильними, функціональними, надійними, вони повинні мати прості й сучасні, легкі й вишукані форми. Кольорова палітра таких дверей має універсальні, спокійні й світлі відтінки. Міжкімнатні пофарбовані двері у стилі гранж чудово підійдуть до будь-якого інтер’єру приміщення, вони не будуть його перевантажувати зайвими елементами декору.

Якщо ви людина, яка впевнена у собі, любить усе сучасне й стильне, натуральне й якісне, просте й функціональне тоді стиль гранж створений саме для вас! Він дозволить насолоджуватися гарними речами в стильному дизайнерському оформленні. Адже для того, щоб привернути увагу не обов’язково мати виразний вигляд, достатньо бути простим й стильним!

Читати повністю