0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Двері із ПВХ покриттям ATLANTIC

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

ATLANTIK – колекція дверей із покриттям ПВХ, виконана в георгіанському стилі

Георгіанський стиль – це досконале поєднання різних мистецьких напрямів: класицизму, рококо, готики. Ознаками класицизму в георгіанському стилі є аристократизм, що орієнтується на смаки представників вищих верств суспільства. Рококо відзначається вишуканістю, елегантністю, демонстративною розкішшю. Для готики характерні ошатність, видовищність і багатий декор.

Саме ці визначальні риси були запозичені, аби показати світові приклад неповторного благородства, недоторканної стриманості та величної розкоші.

Для дизайну, виконаного в георгіанському стилі, притаманні симетричність, точні пропорції, відчуття міри та вишуканого смаку. Уже кілька століть він складає основу інтер'єру класичного англійського дому– заможного та фешенебельного.

Головною прикрасою будинку того часу були двері. Сьогодні вони залишаються невід'ємною частиною інтер'єру. Саме тому ми пропонуємо обирати колекцію з покриттям ПВХ – ATLANTIK, виконану в георгіанському стилі. Вона вирізняється своєю вишуканістю та елегантністю, чарує розкішшю та вабить простотою дизайну.

Компанія RODOS працює на найвищому рівні. Тому товщина всіх міжкімнатних дверей колекції ATLANTIK складає 44 міліметри. Це відповідає стандартам італійських виробників. Кожна модель має кілька варіантів виготовлення: зі склом та глухі двері.

Для створення дійсно статусного та красивого виробу підходимо відповідально. Багато уваги приділяємо малюнку на склі, який має бути відповідним. Віддаємо перевагу гравіруванню. Ця технологія проста, дорога, вимоглива до форми.

Старанно виготовляємо штапики та фільонки. Наші дизайнери завжди шукають їх ідеальні пропорції. Для того, щоб знайти оптимальну форму цих елементів, створюємо ескізи. Кожна дослідна деталь виготовляється вручну з картону та пластиліну. Лише після досягнення ідеального балансу форми замовляємо індивідуальні фрези.

Для декорування дверей використовуємо спеціальні накладки – молдинг. Виготовлені з алюмінію, металу, дерева чи пластику. Можуть бути широкими чи вузькими, довгими або короткими. Виконані в золотому, срібному чи інших кольорах.

Намагаємося кожну модель створювати по-особливому. Дотримуємося суворого дизайну дверного полотна та оформлення вітражів. Використовуємо прямі лінії, які візуально надають багатий та вишуканий декор.

Колекція ATLANTIK має коробку телескопічної конструкції. Відрізняється спеціальними пазами для «безцвяхового» кріплення лиштви.

Обирайте колекцію дверей із покриттям ПВХ ATLANTIK. Виконані в георгіанському стилі, вони створять відчуття класичного англійського дизайну. Нададуть вашому дому вишуканості та ошатності.

Читати повністю