0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0

Реставрація дерев'яних дверей

Видаліть всю фурнітуру та петлі

По-перше, перенесіть дерев'яні двері з дому у свою майстерню. Викрутіть всі петлі, дверні ручки, врізні пластини, засуви та замки з ключем. Переконайтеся, що ви помістили все обладнання та гвинти у коробку або поліетиленовий пакет, щоб нічого не втратити. Це найвідповідальніший і найважливіший крок. Якщо ви думаєте, що можете використовувати малярну стрічку, щоб обійти фурнітуру зовнішніх дерев'яних дверей, повірте, результати будуть невтішними, тому видалення фурнітури - це те, що вам потрібно зробити, щоб отримати хороші результати.



Очистіть двері та висушіть її

Після цього дерев'яні двері необхідно очистити натуральним засобом для миття посуду (засоби для прибирання підійде, але потрібно переконатися, що мильний розчин добре розбавлений водою, щоб засіб, що чистить, не пошкодив деревину). Після цього висушіть двері паперовими рушниками чи тканиною. Переконайтеся, що деревина повністю висохла. Дайте просохнути поверхні протягом деякого часу, перш ніж виконувати наступний крок.


Видалити існуючу фарбу


Нанесіть рідину для зняття фарби, щоб видалити хімічним шляхом всю стару обробку з дерев'яної поверхні. Зачекайте 30 хвилин, поки розчинник послабить фарбу. Потім за допомогою скребка видаліть фарбу з поверхні дверей. Можливо, вам доведеться повторювати цей крок доти, доки більшість фарби не буде видалена.

Шліфування плоских поверхонь: Відшліфуйте існуючу фарбу наждачним папером із зернистістю 80 або орбітальною шліфувальною машиною. Крім того, видаліть всю обробку або пошкодження від погодних умов із плоских поверхонь дверей. Потім вам потрібно відшліфувати її, використовуючи зернистість 100 і, нарешті, використовуючи зернистість 120. Використовуйте м'яку ганчірку, щоб витерти шліфувальний пил.

Скребок для лиття: використовуйте невеликий гострий скребок, щоб акуратно дістатися кутів деталей, а потім звузьте профілі. Потім обережно витягніть скребок, використовуючи зерно. Вам потрібно використовувати обидві руки, щоб чинити рівномірний тиск. Щоразу, коли ви робите це, переконайтеся, що ви робите це обережно, щоб не пошкодити деревину будь-яким чином.

Піщані канавки та інші краї: це важливий крок, тому що спочатку вам потрібно закінчити верхній та нижній краї дверей. Обов'язково дочекайтеся, поки торці та заглиблення добре висохнуть.


Відшліфуйте двері

Відшліфуйте двері наждачним папером середньої зернистості. Це має бути зроблено з поспіху і з обережністю - не поспішайте цей процес. Видаліть увесь пил, що утворився в процесі шліфування. Потім вам потрібно протерти двері рушниками із мікрофібри.


Час шліфування залежатиме від того, наскільки пошкоджено двері. Щоб відреставрувати двері, потрібно переконатися, що ви повністю видалили всю існуючу обробку. Це надасть всі двері одноманітний вигляд. При необхідності можна використовувати деякі засоби для видалення фарби. Після зняття всієї старої обробки вам потрібно буде знову відшліфувати двері та протерти.


Повторне нанесення фінішу

Це останнє і найважливіше завдання з обробки дверей. Тут вам потрібно відполірувати двері, а потім нанести нове покриття. Ось кроки:

1. Якщо двері завдано будь-яких пошкоджень, саме час їх відремонтувати. Для цього вам потрібно зібрати тирсу, яку ви створили в процесі шліфування, змішати її за допомогою епоксидної смоли або клею і ретельно заповнити всі тріщини, сколи, надрізи або вм'ятини. Існують також готові шпаклівки та шпаклівки для дерева різних кольорів. Якщо ви використовуєте будь-який з них, виберіть колір, який темніший за вашу пляму.

2. Нанесіть тонування ганчіркою для фарбування. Слідкуйте за тим, щоб нанесення плям було м'яким та однорідним.

3. Коли пляма висохне, перевірте результат та внесіть необхідну корекцію.

4. Нанесіть шліфувальний герметик і дайте йому висохнути.

5. Після висихання відшліфуйте герметик наждачним папером із зернистістю 220. Торкніться дерев'яної поверхні та переконайтеся, що поверхня гладка.

6. Нанесіть верхній шар і дайте двері повністю висохнути у непиляному приміщенні.

7. Тепер можна встановлювати двері.


Поширені помилки під час ремонту


Реставрація дерев'яних дверей – відмінний спосіб продовжити термін її служби, а також покращити її зовнішній вигляд. Тим не менш, є кілька поширених помилок, які можуть зробити оздоблення неефективним або навіть пошкодити ваші двері. Дізнайтеся, чого слід уникати під час роботи з дерев'яними дверима, щоб забезпечити успішне оздоблення.

Погане шліфування

Шліфування проти волокон або залишення слідів механічної шліфувальної машини може залишити непривабливі сліди на поверхні, які з'являться на готовому виробі. Зверніть увагу на те, як ви шліфуєте, і використовуйте наждачний папір з дрібнішою зернистістю, щоб видалити сліди.

Подряпини на склі

Якщо залишити скло незахищеним під час процесу шліфування, можна випадково подряпати поверхню. Ці сліди важко видалити, і їх можна уникнути просто захистивши скло перед шліфуванням.

Поганий лак

Лак може бути поганим з різних причин; погана підготовка, змішування несумісних продуктів і т.д. Переконайтеся, що ви знаєте продукт, з яким працюєте, і не зрізайте кути.

Шліфування шпону

Багато зовнішніх дверей виготовляються з цілісного сердечника з нанесеним зверху декоративним шпоном. Занадто глибоке шліфування шпону може показати непривабливі шари та серйозно скоротити термін служби ваших дверей. Знайте, як зроблено ваші двері, і не шліфуйте занадто сильно.


Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтеся щоб залишити свій коментар